Vibro Stereo – głośniki przenośne wibracyjne stereo Blueooth

Głośniki Vibro Stereo prezentują zupełnie nowy wymiar emisji dźwięku.

Dzięki ich wibracjom muzyka staje się nie tylko słyszalna, ale także namacalna dla odbiorcy. Ustawiony na płaskiej powierzchni głośnik, grając wprawia w rezonans podłoże na którym został rozmieszczony.

Wzmacnia dźwięk działając podobnie jak subwoofer, podkreślając głębokie tony. Muzyka rozchodzi się dookoła urządzenia, sprawiając, że jakość docierającego do uszu odbiorcy dźwięku nie zależy od położenia słuchacza względem głośnika.

Przypomnijmy, że tradycyjne głośniki emitują dźwięk w sposób kierunkowy przez co do audiofila znajdującego się za nimi, dociera muzyka w znacznie gorszej jakości. Parametry wydawanego przez Vibro dźwięku zależą od materiału na którym zostanie on postawiony.

Przykładowe cechu emitowanego dźwięku w porównaniu z podłożem wprawianym w rezonans:

Drewno: Bogate tony średnie i niskie
Metal: Mocny bass
Tektura: Efekt płyty winylowej
Szkło: Czysty i przejrzysty dźwięk

 

Strumieniowanie muzyki

Głośnik wspiera bezprzewodową komunikację opartą o technologię Bluetooth 4.1, która czyni go w pełni kompatybilnym z wszystkimi urządzeniami obsługującymi ten protokół m.in. smartfony, tablety, laptopy itp.

Vibro Stereo dysponuje wejściem liniowym AUX, które można podłączyć przy pomocy znajdującego się w zestawie kabla.

Funkcja zestawu głośnomówiącego

Urządzenie umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych. Rozmowę można prowadzić po wciśnięciu przycisku oznaczonego symbolem telefonu na głównym głośniku (master). Odrzucenie połączenia odbywa się przez wciśnięcie i dłuższe przytrzymanie tego samego przycisku.

Czas pracy i akumulator głośnika

W pełni naładowany głośnik Vibro pozwala na jego swobodne użytkowanie do 6 godzin. Wbudowany w urządzenie akumulator Li-Ion ładowany jest przez dostarczany w zestawie kabel USB.

Głośnik Ferguson Vibro Stereo

Dzięki swojej designerskiej konstrukcji i kieszonkowym rozmiarom, stanowi godną alternatywę dla profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego, którego transport i użytkowanie staje się niemożliwe chociażby podczas urlopowego wyjazdu. Wersja stereo urządzenia jest zdecydowaną nowością na polskim rynku, a współpraca wibrujących dwóch głośników znajdujących się w zestawie dostarcza unikalnych wrażeń odbiorcy.

Przemień każdą powierzchnię w głośnik!
Funkcja zestawu głośnomówiącego (wbudowany mikrofon)!
Obsługa Bluetooth 4.1 STEREO!
Wykonany z aluminium wysokiej jakości
System kompensacji szumów z otoczenia
Moc 20W RMS
Wejście AUX 3,5mm
Akumulator Li-Ion 3,7V/1050mAh, czas pełnego ładowania ok. 2 godzin
Kabel do ładowania obu kolumn jednocześnie oraz miniJack 3,5mm w zestawie
Czas pracy do 6 godzin
Waga: 0,74kg (para głośników)

Aby ułatwić obsługę działu z plikami, każdy z produktów w zależności od dostępności posiada podfoldery jak niżej:

 • firmware - zawiera ostatnią dostępną wersję oprogramowania. Oprogramowanie spakowane jest w archiwum ZIP. Należy je rozpakować i postępować zgodnie z zawartą w nim instrukcją aktualizacji. Do rozpakowywania polecamy darmowy program 7-Zip dostępny tutaj.
 • manuals - zawiera instrukcje obsługi w plikach PDF, do których obsługi wymagane jest posiadanie czytnika plików PDF. Polecamy szybki i darmowy czytnik Sumatra PDF dostępny tutaj.
 • tools - zawiera dodatkowe programy i narzędzia związane z produktem np. do edycji ustawień, list kanałów, programowania przez RS232 lub USB itp.


Wejdź na stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami:


http://wiki.ferguson.pl/

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytania możesz skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy:

  Model:

  * Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez powiadomienia.
  ** Ewentualne błędy powstałe podczas edycji tekstu, a także rozbieżności nie mogą być podstawą do reklamacji urządzenia.

  Powrót