Car assistant-twój samochodowy asystent dostępny w naszym sklepie internetowym.

Z przyjemnością informujemy, iż w naszej ofercie pojawił się nowy produkt DOT SENS Car assistant-twój samochodowy asystent.

Zestaw Car Assistant składa się z małego urządzenia o nazwie DS1 zainstalowanego w samochodzie oraz bezpłatnej aplikacji na telefon. Lokalizator wykorzystując technologię GPS, asystent rejestruje lokalizacje GPS floty samochodowej i prędkość pojazdów. Dzięki stałemu zdalnemu połączeniu z serwerem i aplikacją, użytkownik otrzymuje szereg funkcji poprawiających bezpieczeństwo. System wykrywania wypadków poinformuje o możliwej kolizji, a alarm będzie czuwał gdy zostawisz samochód na parkingu. Dostępna jest również funkcja alarmowania o przekroczeniu prędkości.

Po zainstalowaniu aplikacji Car Assistant i podaniu w niej numeru seryjnego urządzenia, możesz cieszyć się pełną funkcjonalnością Asystenta. Od teraz Twój Asystent jest zawsze online.

Aplikacja będzie bezpłatnie komunikować się z urządzeniem w Twoim samochodzie przez 3 lata! Jeśli chcesz używać Asystenta po upływie trzech lat, możesz opłacić roczną subskrypcję w wysokości 60 zł. Złotówka tygodniowo to niewiele za poprawę bezpieczeństwa własnego i najbliższych.

Zestaw zawiera: Urządzenie DS1 (posiadające homologację i certyfikaty europejskie!)

Aplikacja mobilna Car Assistant - 3-letnie działanie usługi. Po trzech latach możliwość wykupienia subskrypcji w cenie 60 zł rocznie.

Zestaw zawiera:

  • Urządzenie DS1 (posiadające homologację i certyfikaty europejskie!)
  • Aplikacja mobilna Car Assistant
  • Trzyletnie działanie usługi
  • Po trzech latach możliwość wykupienia subskrypcji w cenie 60 zł rocznie
  • Możliwość wykupienia funkcji historii trasy na stronie www

System Car Assistant jest w pełni kompatybilny z rewolucyjną technologią Treesat.io. Lokalizator jest stale podłączony do serwera przez Internet. Dzięki aplikacji mobilnej mamy stały dostęp do wszystkich informacji, a na terenie Unii Europejskiej nie ponosimy dodatkowych kosztów z uwagi na transfer danych.

Powrót