Ferguson Car Assistant na targach Poznań Motor Show 2019

Poznań Motor Show 2019 wystartował!

Na MTP można już podziwiać najnowsze nowinki techniczne oraz modele aut. Największa krajowa impreza motoryzacyjna potrwa w Poznaniu do niedzieli i przyciągnie tłumy zwiedzających.
Przez kolejne 3 dni będziemy prezentować, dwa najnowsze rozwiązania zabezpieczeń pojazdów Ferguson Car Assistant oraz automatyki do bram Ferguson Wise.Gate.

Ferguson Car Assistant  to zestaw alarmowy składający się z małego urządzenia elektronicznego oraz bezpłatnej aplikacji na telefon. Czujnik montowany jest w Twoim pojeździe i podłączany do zasilania. Ma on zapewnione stałe, zdalne połączenie z serwerem i aplikacją przez sieć komórkową. Dzięki niemu użytkownik otrzymuje szereg funkcji, np. alarm kradzieżowy z mapą czy system wykrywania wypadków informujący o możliwej kolizji. Mapa i nawigacja pomogą również odnaleźć Twój pojazd pozostawiony na parkingu lub w obcym mieście. 
Ferguson Wise.Gate to urządzenie, a tak na prawdę system stworzony do zdalnego sterowania bramami i szlabanami wjazdowymi przez osoby uprawnione. Wszystkie podobne tego typu urządzenia na rynku reklamowane są jako “bezpłatne sterowanie bramą”, lecz ich ukrytym kosztem jest utrzymanie karty SIM. Urządzenie Ferguson posiada wbudowaną kartę SIM, a użytkownik musi jedynie opłacić roczny abonament za utrzymanie konta na serwerze, który w perspektywie roku jest o wiele tańszy, niż utrzymywanie własnej karty SIM innych operatorów. Właściciel urządzenia (administrator) może udostępnić innym mieszkańcom (użytkownikom) dostęp do sterowania bramą na czas określony przez niego samego. Oznacza to, że inni członkowie rodziny lub mieszkańcy otrzymują dostęp do urządzenia przykładowo na rok, zaś przyjeżdżający goście tylko na kilka dni wizyty. Dzięki zdalnej kontroli, możesz znać status (otwarcia/zamknięcia) lub wysterować swoją bramę z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy tylko dostęp do internetu. Cały system obsługiwany jest za pomocą darmowej aplikacji dla systemów Android i iOS. Każdy użytkownik korzystający z systemu musi być zarejestrowany i zalogowany do aplikacji.
Dzięki uprzejmości BMW Inchcape Poznań, na naszym stoisku będziecie mogli poznać wyjątkowy skuter elektryczny BMW C Evolution, który pozwoli Wam doznać mobilności miejskiej jutra.
 
Ten duży skuter elektryczny łączy w sobie przyjazne dla środowiska źródło napędu, dynamikę i wszechstronność z łatwo wpadającą w oko stylistyką.
 
Do zobaczenia na miejscu!
Powrót