Ferguson Car Assistant na targach Poznań Motor Show!

Odwiedź nasze stoisko podczas Poznań Motor Show 28-31 marca, weź udział w loterii i wygraj wyjątkowe moto-nagrody.

Zaprezentujemy autorską koncepcję idei asystenta samochodowego, która umożliwia skuteczne zabezpieczenie każdego pojazdu oraz monitorowanie flot samochodowych. Urządzenia cechują się stałym, zdalnym połączeniem z serwerem oraz aplikacją przez sieć komórkową. Dzięki niemu użytkownik zyskuje stały monitoring w postaci komunikatów a co najważniejsze szereg funkcji takich jak: alarm kradzieżowy z mapą czy system wykrywania wypadków informujący o możliwej kolizji.

Mapa i nawigacja pomogą odnaleźć Twój pojazd pozostawiony na parkingu lub w obcym, nieznanym Tobie mieście. Inteligentne gromadzenie danych w urządzeniach zawsze poinformują Cię o kończącej się polisie ubezpieczeniowej i konieczności wykonania przeglądu okresowego.

Jednym z prezentowanych urządzeń podczas targów Poznań Motor Show będzie Car Assistant FMB010, jest to łatwy w użyciu, śledzący terminal monitorujący pozycję GPS w czasie rzeczywistym z szeregiem funkcji oraz alarmów antykradzieżowych. Cechuje go przede wszystkim prosty montaż, moduł wystarczy wpiąć do gniazda OBD II oraz połączyć z aplikacją na naszym smartfonie, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością urządzenia.

Kolejnym urządzeniem, jakie zaprezentujemy będzie Car Assistant FMB920, moduł doskonale nadający się do zastosowań, w których wymagane jest pozyskiwanie lokalizacji odległych obiektów: zarządzanie flotą, wypożyczalnie samochodów, firmy taksówkarskie, samochody osobowe i tak dalej. W przeciwieństwie do FMB010 urządzenie możemy sprytnie ukryć w kabinie pojazdu, jedynie co potrzebujemy to dostęp do zasilania. Dzięki FMB920 nie tylko otrzymasz przejrzyste raporty dotyczące funkcjonowania twojej floty, zabezpieczysz ją dzięki funkcją antykradzieżowym jak i otrzymasz stały podgląd w którym miejscu znajdują się twoje pojazdy.

Szczęśliwi zwycięscy przeprowadzonej podczas targów loterii, będą mogli cieszyć się z wyjątkowych nagród takich jak Car Assistant FMB010, wideorejestrator Ferguson Eye Drive FHD170, zestaw głośnomówiący BT100.

Czekamy na Was Pawilon 6 | Stoisko nr 20

Powrót