Ferguson na targach SECUREX 2018 i Instalacje 2018

23-26 kwietnia, w naszym rodzinnym Poznaniu, odbędą się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX 2018 oraz równolegle Międzynarodowe Targi Instalacyjne Instalacje 2018. Z prawdziwą przyjemnościa informujemy, że w obydwu tych imprezach weźmiemy udział i pokażemy na naszych stoiskach szeroką ofertę urządzeń Domu inteligentnego Smart Home. Na targach SECUREX pokażemy cały system Ferguson Smart Home, natomiast na targach Instalacje pokażemy ofertę specjalnie przygotowaną dla instalatorów.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach SECUREX 2018 (pawilon: 8A, numer stoiska: 17). Zapraszamy takze instalatorów ale także osoby prywatne, które chciałyby poznać możliwości intelignetnego systemu np. odcinania dopływu wody czy gazu lub sterowania instalacjami cieplnymi na nasze stoisko na targach Instalacje 2018 (pawilon: 5, parter, sektor D, numer stoiska: 102).

Więcej informacji o targach znajdziecie Państwo na stronie Międzynarodowych Targów Poznańskich https://www.mtp.pl/pl/

Nasi pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania, przedstawią funkcjonalności naszego systemu, a w ramach podziękowań za odwiedzenie naszego stoiska, zapraszamy do odbioru kuponów rabatowych na zakup naszych urządzeń w sklepie firmowym.

Zapraszamy!

Powrót