FERGUSON PHT2-10 – test przenośnego telewizora

FERGUSON PHT2-10 – test przenośnego telewizora

Telewizor przenośny Ferguson PHT2-10 przetestowany przez portal techdice.com Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z obszernym tekstem poświęconym temu odbiornikowi.

 

W dobie serwisów streamingowych takich jak Netflix czy chociażby YouTube tradycyjna telewizja przynajmniej dla młodszych użytkowników wydaje się nieco tracić na wartości, dla których tablet czy smartfon jest przedłużeniem ręki.

Jednak co by nie było, przynajmniej w przypadku sporej ilości osób, z którymi rozmawialiśmy zaraz po otrzymaniu przenośnego telewizora PHT2-10 marki Ferguson, programy telewizyjne nadal mają to coś co przyciąga, tak samo jak dobry film, który oglądamy nawet jeśli jest powtarzany po raz „n-ty”. Jednym z powodów, dla których jeszcze bardziej zaciekawiliśmy się przenośnym TV, który do nas trafił jest zastosowanie przez producenta m.in. tunera cyfrowego DVB-T, złącza USB czy wyjścia HDMI.  

Jeśli mielibyśmy typować grupę odbiorców tego urządzenia, to z pewnością wskazalibyśmy na osoby często podróżujące (także lub może przede wszystkim z dziećmi). Telewizor na biwaku to naprawdę super sprawa, tak samo jak możliwość zwrócenia na siebie uwagi czekając na pociąg czy autobus, ma dla niektórych osób również pewne znaczenie.

Ferguson PHT2-10, który do nas trafił kosztuje obecnie ok. 399 zł (Aktualna cena z oficjalnego sklepu producenta) . Mimo niewygórowanej ceny nie oszczędzano na pudełku, które nie wygląda przesadnie tanio i dobrze opisuje najważniejsze cechy oraz wyposażenie. Wśród wspomnianego przed chwilą wyposażenia znajduje się kabel zasilający do tradycyjnego gniazdka, ładowarka do gniazda zapalniczki samochodowej, mobilna antena z magnesem, pilot, krótka instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

Jeśli chodzi o jakość wykonania, to na pierwszy rzut oka nie można się do niczego przyczepi, bowiem obudowa nie trzeszczy, a zarówno podłączenie anteny i zasilania nie sprawia najmniejszych problemów.

Jednym z ważniejszych aspektów każdego produktu jest...  CZYTAJ WIĘCEJ NA TECHDICE.COM

Powrót