Ferguson Smart Home na targach mieszkań i domów

Firma Ferguson, polski producent od lat zajmujący się sprzedażą i montażem automatyki domowej, wystawi się na tegorocznych Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu 08-09 września.

Producent zaprezentuje swoją autorską koncepcję idei smart home, która umożliwia szybki samodzielny montaż, a przy tym niedrogą i łatwą metodą kontrolowania tego, co aktualnie dzieje się w domu.

Wszyscy goście tegorocznej edycji targów mieszkań i domów będą mieli okazję zobaczyć, jak działa system smart home na żywo, i przekonać się, na czym polegają sprawdzone udogodnienia związane z mobilnym zarządzaniem zarówno systemem alarmowym, temperaturą pomieszczeń jak i urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, zostanie przedstawiona aplikacja, dzięki której możliwa jest zdalna kontrola nad poszczególnymi czujkami, odbieranie alertów (np. zalania czy otwarcia drzwi), odbieranie streamingu wideo z kamer oraz włączanie i wyłączanie zasilania za pomocą specjalnej, programowalnej wtyczki.

Dla wszystkich odwiedzających wraz z organizatorem, przygotowaliśmy specjalne kupony rabatowe o wartości 150 zł, a bezpośrednio na naszym stoisku przygotowaliśmy wyjątkową loterię, w której główną nagrodą będzie Ferguson Smart Home Security Kit– zestaw startowy dla inteligentnego domu!

Nasi eksperci będą dostępni przez cały czas trwania targów, chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania na temat automatyki budynkowej oraz doradzą, na co zwrócić uwagę przy planowaniu inteligentnego domu.

Możliwość rozmowy z najlepszymi fachowcami z branży nie zdarza się codziennie zatem jeśli wybieracie się na targi, koniecznie odwiedźcie nasze stanowisko A32.

Powrót