Nowość! Ferguson Ariva 54

POZNAJ FERGUSON ARIVA 54

Tuner satelitarny Ariva 54 jest nowoczesnym dekoderem przeznaczonym do odbioru niekodowanych kanałów, o wielu funkcjach dostępnych wyłącznie w droższych odbiornikach.

Tuner Ariva 54 jest wyposażony m.in. w  czytelny czterocyfrowy wyświetlacz LED,  wyjście HDMI oraz dwa wejścia USB 2.0. Tuner zbudowany jest na podstawie zaawansowanego mikroprocesora, zapewniając zwiększoną wydajność i stabilność urządzenia. Co oznacza to w naszym codziennym użytkowniu Ariva 54? Począwszy od szybkiej zmiany kanałów, obsługę dźwięku cyfrowego czy też niski pobór prądu elektrycznego w trybie czuwanie poniżej 0,5W!

Dzięki funkcji nagrywania i programowania nie ominie Ciebie już żaden ulubiony serial czy film, wystarczy że podłączysz do gniazda USB  zewnętrzną pamięć i zaprogramujesz Ariva 54 na dowolnie wybraną przez Ciebie godzinię aby rozpoczął nagrywanie.  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność tunera, podłącz adapter WiFi Ferguson W03 (nie załączony w zestawie) i zaczni korzystać z internetowych aplikacji aby cieszyć się pełnią filmów i serwisów na każdy nastrój!

 

Powrót