Aktualne oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie. Jeśli nie znalazłeś/aś oferty zgodnej z Twoimi kwalifikacjami ale uważasz, że możesz nam się przydać, z chęcią poznamy Cię bliżej! Prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres praca@ferguson.pl - jeśli uznamy Twoją osobę za interesującą, skontaktujemy się z Tobą.

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • promowanie produktów marki Ferguson,
  • tworzenie grafik we współpracy z grafikiem, copywriting, tworzenie szablonów mailingów, podstawowa wiedza o usability,
  • prowadzenie sklepu internetowego (nie obsługa, platforma Shoper),
  • wsparcie sprzedaży na portalu Amazon - rynek włoski,
  • pozycjonowanie,
  • prowadzenie i organizowanie działań z zakresu marketingu szeptanego i linkbuildingu,
  • prowadzenie działań content marketingowych, tworzenie i publikowanie wartościowych treści na portalach tematycznych,
  • monitoring działań konkurencji,
  • kontakt z influencerami,
  • organizacja i prowadzenie konkursów,
  • prowadzenie i rozbudowana działań z zakresu e-mail marketing (głównie Getresponse, Sales Manago),
  • prowadzenie komunikacji marki na portalach społecznościowych,
  • prowadzenie płatnych kampanii reklamowych w internecie (AdWords, Facebook Ads),
  • raportowanie i analiza działań.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w branży marketingowej,
  • znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu marketingu internetowego,
  • praktyczna wiedza na temat komunikacji marketingowej oraz komunikacji w mediach społecznościowych,
  • umiejętność prowadzenia projektu, oraz umiejętność wdrożenia produktu na rynek,
  • mile widziana umiejętność sprawnego pisania ciekawych tekstów do prasy i Internetu, poprawnych stylistycznie i gramatycznie,
  • konieczna umiejętność pracy z google analitics, umiejętność wyciągania wniosków z pozyskanych danych, umiejętność pracy z CMS,
  • podstawowa wiedza na temat kampanii adwords oraz podstawowa wiedza na temat SEM/SEO,
  • umiejętność pozyskiwania danych na temat działań konkurencji, nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresu marketingu,
  • znajomość HTML, CSS, obsługa pakietu Adobe (głównie Photoshop),
  • proaktywne i elastyczne nastawienie do realizowanych działań.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • docelowo – praca na czas nieokreślony,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • dostęp do nowoczesnych technologii.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy prześlij do nas swoją aplikację z podaniem nazwy stanowiska w tytule na adres praca@ferguson.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.