Aktualne oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie. Jeśli nie znalazłeś/aś oferty zgodnej z Twoimi kwalifikacjami ale uważasz, że możesz nam się przydać, z chęcią poznamy Cię bliżej! Prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres praca@ferguson.pl - jeśli uznamy Twoją osobę za interesującą, skontaktujemy się z Tobą.

Główny księgowy / Główna księgowa

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa spółki i podmiotów z nią powiązanych, prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • sporządzanie w terminie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych do instytucji zewnętrznych (GUS, Intrastat, PFRON, US i ZUS)
  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, analiza danych w systemie księgowym, kontrola księgowań
  • nadzór nad rozliczeniami kadrowymi,
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie
  • opracowywanie, wdrażanie i usprawnianie procedur związanych z funkcjonowaniem firmy,
  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych, weryfikowanie praktyki podatkowej i przedstawianie propozycji optymalizacji podatkowej,
  • rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego/-ej,
  • doświadczenie w pracy w księgowości w firmie handlowej - z wymianą międzynarodową,
  • umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości,
  • analityczne myślenie,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • rzetelność i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • znajomość obsługi programu Symfonia i Optima

Oferujemy:

  • pracę 'od zaraz'
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego i  i zdobycia szerokiej wiedzy z branży elektroniki użytkowej
  • przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres: praca@ferguson.pl

Firma Ferguson Sp. z o.o., uznany na rynku producent elektroniki użytkowej, w związku z planowanym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Manager ds. Wdrażania Nowych Technologii

Niniejsza oferta kierowana jest do osób ambitnych, szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swoje umiejętności w rozwijającej się, innowacyjnej i prestiżowej firmie. W ramach stanowiska zapraszamy do samodzielnej, twórczej, ciekawej pracy, zapewniającej możliwość stałego rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz narzędzia niezbędne do pracy.

Kluczowe obowiązki:
  • wprowadzanie nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących
  • kontrolowanie pozycji konkurentów na rynku oraz analizowanie ich produktów
  • analiza ryzyk i wypracowanie rozwiązań dla problemów
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i opisów sprzedażowych
  • budowanie świadomości marki
  • bieżące raportowanie osiąganych wyników i podjętych działań Agile PM – trello.com
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne (atut)
  • znajomość rynku IoT i metod komunikacji dla tego sektora
  • podstawowa obsługa programów z pakietu Adobe będzie atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość innego języka obcego, będzie dodatkowym atutem
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • znajomość jednej z branż: branż IoT, Automotive lub Elektroniki konsumpcyjnej będzie dodatkowym, mocnym atutem
  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • docelowo – praca na czas nieokreślony
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • dostęp do nowoczesnych technologii