Prezentownik 2017

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi propozycjami prezentowymi dla Was, dla Niej i dla Niego. Starannie dobraliśmy nasze propozycje, jesteśmy pewni, że każda z nich zaspokoi pokładane w niej nadzieje - okaże się po prostu bardzo dobrym prezentem, dzięki któremu osoba obdarowana będzie się czuła wyjątkowo przez cały czas.

Wasze bezpieczeństwo w prezencie

Czy można podarować najbliższym coś więcej, niż poczucie stabilności i bezpieczeństwa? Ferguson Smart Home Security Kit to przemyślany pakiet najbardziej potrzebnych w każdym domu czujników, dzięki którym Twoi najbliższi będą otoczeni ochroną a Ty zawsze będziesz trzymał rękę na pulsie życia i bezpieczeństwa swojej rodziny. Wszystkie elementy systemu współdziałają ze sobą i przekazują informacje wprost do Twojego telefonu lub tabletu.

On to polubi. Na pewno!

Coś dla prawdziwego mężczyzny: Ferguson i400s to radio hybrydowe z odtwarzaczem płyt CD i obsługą Spotify potrafiące tyle, że uśmiech już nie zejdzie z Jego ust. Lista funkcji jest za długa na przytaczanie, wystarczy powiedzieć, że ten multimedialny kombajn otworzy muzykę praktycznie z każdego źródła: Spotify, Internet, płyty CD, domowe serwery mediów, radio FM/DAB/DAB+, telefony, tablety... Moglibyśmy tak bez końca. Tak, Twój mężczyzna będzie zadowolony!

Jej się to przyda. Zdecydowanie!

Zatroszcz się o swoją ukochaną i ofiaruj jej bardzo przydatny gadżet, którego głównym przeznaczeniem jest zapewnienie Jej bezpieczeństwa. Niepozorny ale bardzo starannie wykonany, gustowny i łatwy w obsłudze gwizdek alarmowy Ferguson Smart Whistle zapewnia bezpieczeństwo przez wysyłkę informacji o zagrożeniu do wskazanych osób. Wystarczy gwizdnąć w gwizdek (lub użyć cichego przycisku alarmowego), by przenikliwym dźwiękiem dać znać otoczeniu o zagrożeniu a przy okazji wysłać informację z lokalizacją pokazaną na mapie. Podaruj Jej bezpieczeństwo!

iii... AKCJA!

Uwiecznijcie swoje zimowe szaleństwa w doskonałej jakości obrazu za pomocą kamery, która została do tego stworzona: Ferguson eXtreme Action Cam. Wodoodporna (śnieg jej nie straszny), z mnóstwem akcesoriów podnoszących jej użyteczność w każdej bez mała sytuacji, z wbudowanym Wi-Fi dla szybkiej transmisji filmów i wbudowanym HDMI aby można je było oglądać nawet w zimowym kurorcie - ta kamera uwieczni i pokaże wszystko, co dla Was najważniejsze. Jakość obrazu potwierdzona wieloma testami to jeden z wyróżników tej kamery.

Muzyka, wszędzie muzyka!

Niewielki głośnik Bluetooth Ferguson HearMe 100BT zaskoczy Ciebie i Twoich bliskich jakością dźwięku i funkcjonalnością. Dzięki specjalnej przyssawce umieszczonej w stopie, możesz przymocować głośnik do praktycznie dowolnej powierzchni. Chcesz słuchać muzyki pod prysznicem? Dzięki wodoodporności głośnika to żaden problem! Ale poczekaj, to nie wszystko! Wbudowany zestaw głośnomówiący pozwala toczyć rozmowy przez telefon gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Doskonale przydatne w samochodzie, podczas wykonywania innych obowiązków, pod wspomnianym prysznicem, na plaży, na biwaku, na stoku narciarskim...

Niezbędny w trasie

Świąteczny wyjazd samochodem do najbliższych to jedne z najpiękniejszych chwil, na które czekamy przez cały rok. Niestety na drogach w tym okresie panuje bardzo ożywiony ruch, a to oznacza jedno: zagrożenia, kolizje, wypadki... W takich momentach najlepiej jest mieć nagrane całe zajście. Nasza kamera Ferguson FHD 170 wykona tę robotę doskonale. Starannie wybrane podzespoły gwarantują bardzo dobrą jakość obrazu potwierdzoną wieloma testami niezależnych recenzentów, zaś szerokokątny obiektyw zapewni rejestrację pełnej sceny. To niezbędny gadżet na każdy, nie tylko świąteczny wyjazd!

Na zimowe, długie wieczory...

Idealny prezent dla dwojga. Ferguson Ariva 4K to doskonały odbiornik telewizji satelitarnej oferujący ogromne możliwości i bazę oprogramowania systemu Android. Dzięki już zainstalowanemu oprogramowaniu Media Center Kodi będziecie mogli oglądać swoją kolekcję plików wideo, słuchać swojej muzyki czy oglądać swoje zdjęcia na dużym ekranie telewizora. Ariva 4K obsługuje popularne serwisy VOD a dzięki bogatej bibliotece aplikacji jej możliwości są wprost nieograniczone.

Oldschoolowe brzmienie, głębia i jakość

Posłuchajcie muzyki i ścieżek dźwiękowych z filmów tak, jak powinno się ich słuchać: z głębią, z mocą, z jakością. Ferguson Noble to prawie 200 wat bezkompromisowego brzmienia pełnowymiarowych membran, których nie odda żaden modny dziś gadżet. Zachwyćcie się głębią dźwięku przesyłanego w klasyczny sposób za pomocą klasycznych głośników. Spędźcie swoje Święta otoczeni miłością i niedoścignionym dźwiękiem kolęd!

Powrót