11 marca 2019

Regent Cucina-radio podszafkowe


Stereofoniczne radio FM z funkcją synchronizacji czasu

Funkcja zestawu głośnomówiącego

Możliwość programowania do 40 stacji FM

Zegar z dwoma niezależnymi alarmami

Timer gotowania - odliczanie do 300 minut


Radio kuchenne podszawkowe Regent Cucina

Za jednym przyciśnięciem guzika posłuchasz swoich ulubionych utworów muzycznych i stacji radiowych, podczas gotowania i delektowania się jedzeniem. Do podstawowego wyposażenia należy poza tym tuner radiowy z pamięcią do 40 stacji radiowych oraz oświetleniem LED które pozwoli na oświetlenie twojej powierzchni roboczej w czasie gotowania.

Prosty montaż

Specjalnie przygotowany materiał mocujący umożliwi szybkie i proste przymocowanie do każdej płaskiej powierzchni w twojej kuchni!

 

Czy chcesz strumieniować ulubioną muzykę?

Z Regent Cucina jest to możliwe. Podłącz smartfon lub tablet przez Bluetooth, aby bezprzewodowo słuchać muzyki. Za odtwarzanie Twoich topowych hitów kulinarnych odpowiadają dwa głośniki stereo wspomagane przez pasywny systemem wzmocnienia niskich tonów, oprócz tego funkcja Bluetooth umożliwia wykorzystanie Cuciny jako zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu można w każdej chwili odbierać połączenia przychodzące za pomocą wbudowanego mikrofonu.

Ekran odporny na zachlapania!

Niewątpliwie to co wyróżnia Regent Cucina to  wodoszczelny wyświetlacz dotykowy, poprzez który steruje się całym radiem.Podczas gotowania, bez problemu obsłużysz radio odbiornik, a po jego zakończeniu  oczyścisz zabrudzony wyświetlacz.

Gotuj z Cucina!

Ustawiany timer czasu gotowania, idealnie sprawdzi się podczas pieczenia czy przygotowywania potraw wymagających dokładnego przypilnowania odpowiedniego czasu gotowania. Cucina posiada również obszerne funkcje  dodatkowe takie jak budzenia z programowanym, podwójnym alarmem i funkcją drzemki oraz sleeptimer (wyłącznik czasowy) uzupełniają zakres funkcji urządzenia. Sygnał budzenia można wybrać – poprzez radio lub poprzez sygnał dźwiękowy.

 

 

Wejścia/Wyjścia

1. Mocowanie do uchwytu montowanego pod szafką kuchenną
2. Antena przewodowa FM
3. Gniazdo DC INPUT (dla wejścia zasilania 5V 2A DC)
4. Przyciski sterowania
5. Mikrofon
6. Pokrętło ustawień
7. Wyświetlacz
8. Lampa LED
9. Głośniki z zaawansowanym pasywnym systemem wzmocnienia niskich tonów

Powrót