Regent i400s – aktualizacja oprogramowania

Aktualizacja

Bez wątpienia flagową funkcjonalnością Regent i400s jest możliwość odtwarzania muzyki ze Spotify. Nie jest to oczywiście wbudowana w urządzenie aplikacja, na której się logujemy, wyszukujemy utwory, tworzymy playlistę itp. ale funkcja Spotify Connect. Dotychczas do poprawnego działania potrzebowaliśmy  konta Premium, dzięki najnowższej aktualizacji wystarczy już zwykłe, DARMOWE KONTO!

Jak działa funkcja Spotify Connect?

Banalnie prosto. Wystarczy połączyć Regenta i400s oraz urządzenie źródłowe z aplikacją Spotify do tej samej sieci WiFi, zalogować się na swoje konto premium lub skorzystać z darmowego,  w smartfonie, wyszukać utwór, a następnie z opcji „Dostępne urządzenia” wybrać urządzenie, na którym ma być odtwarzany dźwięk. Łączenie trwa chwilę, wszystkim sterujemy z poziomu smartfona lub Regenta. Co ciekawe, gdy urządzenie jest w trybie czuwania, włączenie odtwarzania na smartfonie i wybranie Regenta i400s wybudzi go i włączy odtwarzanie. Podczas odtwarzania utworu na wyświetlaczy widzimy okładkę albumu, tytuł utworu oraz nazwę wykonawcy.

Oczywiście w czasie odtwarzania Spotify nie potrzebujemy pilota, bo przełączamy utwory i zmieniamy głośność wprost z telefonu / komputera. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie byśmy tego pilota używali. Możemy nim również kontrolować muzykę, ale w przeciwieństwie do aplikacji nie będziemy w stanie np. wyszukiwać utworów, albumów i wykonawców.

Jak zaaktualizować Regent i400s?

Aktualizacji w Regent i400s nie sposób przeoczyć, każdemu użytkownikowi po włączeniu urządzenia pojawi się komunikat o nowej aktualizacji, wystarczy wybrać opcje "TAK" aby w pełni cieszyć się nowym oprogramowaniem.

Co w wypadku kiedy wybrałem opcje "NIE"? Nic straconego, wystarczy parę kroków, aby sprawnie przejść przez cały proces.

Recenzje Regent i400s

  1. Recenzja tekstowa na portalu  dobreprogramy.pl  (kliknij aby zobaczyć)
  2. Recenzja tekstowa na portalu benchmark.pl (kliknij aby zobaczyć) 
  3. Recenzja video zrealizowana przez Zbigniewa Urbańskiego - Urbański testuje (kliknij aby zobaczyć)
  4. Recenzja video zrealizowana przez Luckie Rzeczy (kliknij aby zobaczyć)
Powrót