Sceny w systemie Ferguson Smart Home

Ferguson Smart Home Security Kit

Jeżeli zastanawiałeś się nad zainstalowaniem prostej automatyki domowej, ale nie wiesz, od czego zacząć, warto zainteresować się podstawowym zestawem Ferguson Smart Home Security Kit. Niewątpliwie to, co wyróżnia zestaw na rynku, to możliwość implementacji bez pomocy specjalisty a co najważniejsze bez ingerencji w struktury elewacji budynku. System można dowolnie rozbudowywać to o nowe czujki takie jak czujki gazu, czadu czy chroniące przed zalaniem, dzięki czemu  dom zabezpieczysz kompleksowo.

Zdalne sterowanie i monitoring dzięki dedykowanej aplikacji

Bądź na bieżąco ze stanem swojego domu! Dzięki dedykowanej aplikacji możesz w pełni obsłużyć czujki podpięte do centralnego huba, otrzymasz informacje o zmianach w funkcjonowaniu czujek, alarmach i innych zdarzeniach, które mogą wystąpić w domu. Możesz szybko wyłączyć niechciane alarmy, wezwać odpowiednie służby w przypadku rozszczelnienia instalacji gazowej itd.

Bezpieczeństwo, nowoczesność, oszczędność, wygoda, czyli sceny w Twoim domu.

Wszyscy wiemy, że nie ma domowej automatyki bez tak pożądanej funkcji, jaką jest możliwość budowania scen. Nasz system oczywiście oferuje możliwość budowania scen i to nawet całkiem zaawansowanych, wykorzystujących różne zmienne. Na obecnym etapie możliwe jest wykorzystanie scen nie tylko  w obrębie urządzeń sensorycznych, możemy powiązać ze sobą gniazdka FERGUSON Smart WiFi Plug, dzięki którym bez problemu podczas naszej nie obecności w domu możemy za symulować codzienne życie np. przez włączenie telewizora czy lampki nocnej.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką prezentacją, gdzie pokażemy Wam jak poprawnie wykorzystać tę funkcjonalność:

Powrót