Specjalna oferta! Zabezpiecz swój dom z rabatem do -35%!

Inteligentne urządzenia stają się bardzo ważną częścią wyposażenia domu. Zwiększają bezpieczeństwo, podnoszą komfort mieszkania, ale również przyczyniają się do obniżenia rachunków za prąd. Dzięki ich różnorodności i przeznaczeniu, systemy smart home można polecić każdemu. Budowę swojego systemu możesz zacząć od podstawowego zestawu, jeśli jednak zdecydujesz się rozbudować swój system urządzeń, zyskasz wiele dodatkowych możliwości zarządzania i kontroli.

System Fergusona, nie wymaga od mieszkańców zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń a jedynie, ułatwia ich wykonywanie poprzez automatyzację niektórych procesów. Dzięki zastosowaniu programatora scen to od nas zależy co i w jakim czasie zostanie zrealizowane. Dzięki temu, że nasz system  jest rozwiązaniem systemowym – otrzymujesz pełną dowolność ukrycia czujników (pamiętając o zasięgu sieci), urządzenia zostały dobrane w taki sposób, aby zminimalizować ilość urządzeń do minimum, a jednocześnie podnosząc bezpieczeństwo twojego domu.

Ferguson Smart Home Security Kit to system  w dużo niższej cenie niż inni przodujący producenci. A jeśli dodać do tego oszczędności energii i ciepła wygenerowane dzięki użytkowaniu systemu to okaże się, że jest to inwestycja, która z pewnością się opłaca.

Tylko teraz! Kupując podstawowy zestaw alarmowy Ferguson Smart Home, otrzymasz możliwość uzupełnienia zestawu o dowolną inteligentną kamerę w cenie 1 zł. Śpiesz się!

Promocja trwa do wyczerpania zapasów 🙂

Więcej informacji

Powrót