1 października 2018

Ariva 254 Combo-tuner telewizji satelitarnej,naziemnej i kablowej


Tuner Ferguson Ariva 254 Combo jest najbardziej zaawansowanym centrum telewizyjnej rozrywki dostępnym na rynku.

Odbiornik oferuje dostęp do kodowanej i darmowej telewizji satelitarnej w standardzie DVB-S/S2 oraz telewizji kablowej w standardzie DVB-C lub naziemnej telewizji cyfrowej nadawanej w standardzie DVB-T/T2.

ARIVA 254 COMBO -  DWIE GŁOWICE

Oglądaj i jednocześnie nagrywaj! Ariva 254 Combo dzięki zastosowaniu dwóch głowic umożliwa jednoczesne oglądanie jednego z ulubionych kanałów oraz nagrywanie drugiego! Odtwarzać i zapisywać można na dysk zewnętrzny USB, poprzez który odtworzymy również swoją ulubioną muzykę, filmy oraz zdjęcia.

Ferguson Ariva 254 Combo to prawdziwe centrum multimedialne dla Twojego domu. Szeroka gama obsługiwanych kontenerów i kodeków zapewni bezproblemowe odtwarzanie większości plików multimedialnych.

High Definition/ skalowanie PAL

Ariva 254 Combo jest odbiornikiem pozwalającym oglądać filmy FULL  HD, słuchać cyfrowej muzyki mp3, czy też prezentować zdjęcia JPEG w rozdzielczościach HD na ekranie telewizora.  Odbiornik zapewnia skalowanie sygnału PAL do rozdzielczości 720p lub 1080p.

 

Tuner Ferguson Ariva 254 Combo

Prawdziwe centrum multimedialne dla Twojego domu. Szeroka gama obsługiwanych kontenerów i kodeków zapewni bezproblemowe odtwarzanie większości plików multimedialnych. Formaty obsługiwane przez odtwarzacz multimedialny

 

 

  • video: AVI, MKV, MPEG, MPG, M2TS, VOB, TS, TRP, MP4, DVR (domyślny format nagrań)

  • kodeki video: MPEG2,MPEG4, XVID, H.264 ,H.265

  • napisy: TXT, SRT, SUB, SSA, SMI

  • audio: MP3, FLAC czy OGG

  • zdjęcia: JPG, JPE, JPEG, BMP, PNG


DOSTĘPNE PORTY:

Panel przedni

1. IR: 38KHz
2. Klawisze: Góra, Dół, Lewo, Prawo, OK, Menu, Wyjście/Exit, Tryb czuwania/Standby
3. Złącze CA/CI: obsługa kart Pay TV/obsługa modułów CI/CI+
4. Wyświetlacz: zielony, czerocyfrow


Wejścia/wyjscia
1. ANT IN
2. LOOP OUT
3. LNB IN
4. LOOP OUT
5. USB
6. S/PDIF DIGITAL AUDIO
7. LAN
8. RS232
9. HDMI
10. SCART
11. ON/OFF
12. POWER

KOMFORTOWY PILOT DO OBSŁUGI ODTWARZACZA

Odbiornik Ferguson Ariva 254 Combo dostarczany jest z wyjątkowo wygodnym i intuicyjnym w obsłudze pilotem o symbolu RCU540. Pilot ten doskonale leży w dłoni przez co pozwala wygodnie obsługiwać wszystkie funkcje odbiornika.

Firma Ferguson sp. z o.o. nie odpowiada za jakość i funkcjonowanie oprogramowania, aplikacji, usług, serwisów firm trzecich.

Powrót