27 września 2018

Ariva154 Combo-tuner telewizji satelitarnej,naziemnej i kablowej


Ferguson Ariva 154 Combo to prawdziwe centrum multimedialne dla Twojego domu. Szeroka gama obsługiwanych kontenerów i kodeków zapewni bezproblemowe odtwarzanie większości plików multimedialnych.

ARIVA 154 COMBO -  DWIE GŁOWICE

Oglądaj i jednocześnie nagrywaj! Ariva 154 Combo dzięki zastosowaniu dwóch głowic umożliwa jednoczesne oglądanie jednego z ulubionych kanałów oraz nagrywanie drugiego! Odtwarzać i zapisywać można na dysk zewnętrzny USB, poprzez który odtworzymy również swoją ulubioną muzykę, filmy oraz zdjęcia.

Ferguson Ariva 154 Combo to prawdziwe centrum multimedialne dla Twojego domu. Szeroka gama obsługiwanych kontenerów i kodeków zapewni bezproblemowe odtwarzanie większości plików multimedialnych.

KOMFORTOWY PILOT DO OBSŁUGI ODTWARZACZA

Odbiornik Ferguson Ariva 154 Combo dostarczany jest z wyjątkowo wygodnym i intuicyjnym w obsłudze pilotem o symbolu RCU540. Pilot ten doskonale leży w dłoni przez co pozwala wygodnie obsługiwać wszystkie funkcje odbiornika.

Tuner Ferguson Ariva 154 Combo

Prawdziwe centrum multimedialne dla Twojego domu. Szeroka gama obsługiwanych kontenerów i kodeków zapewni bezproblemowe odtwarzanie większości plików multimedialnych. Formaty obsługiwane przez odtwarzacz multimedialny

 

 

  • video: AVI, MKV, MPEG, MPG, M2TS, VOB, TS, TRP, MP4, DVR (domyślny format nagrań)

  • kodeki video: MPEG2,MPEG4, XVID, H.264 ,H.265

  • napisy: TXT, SRT, SUB, SSA, SMI

  • audio: MP3, FLAC czy OGG

  • zdjęcia: JPG, JPE, JPEG, BMP, PNG

High Definition/ skalowanie PAL

Ariva 154 Combo jest odbiornikiem pozwalającym oglądać filmy FULL HD, słuchać cyfrowej muzyki mp3, czy też prezentować zdjęcia JPEG w rozdzielczościach HD na ekranie telewizora.  Odbiornik zapewnia skalowanie sygnału PAL do rozdzielczości 720p lub 1080p.

 

DOSTĘPNE PORTY:

Panel przedni

1. IR: 38KHz
2. Klawisze: Góra, Dół, Lewo, Prawo, OK, Menu, Wyjście/Exit, Tryb czuwania/Standby
3. Złącze CA
4. Wyświetlacz: zielony, czerocyfrow


Wejścia/wyjscia
1. ANT IN
2. LOOP OUT
3. LNB IN
4. LOOP OUT
5. USB
6. S/PDIF DIGITAL AUDIO
7. LAN
8. RS232
9. HDMI
10. SCART
11. ON/OFF
12. POWER

Firma Ferguson sp. z o.o. nie odpowiada za jakość i funkcjonowanie oprogramowania, aplikacji, usług, serwisów firm trzecich.

Powrót