Ferguson T195HD506 – telewizor LCD HD Ready 19,5” z tunerem DVB-T/DVB-C

Telewizor LCD Ferguson T195HD506 jest odbiornikiem telewizyjnym w którym zastosowano hybrydowy tuner umożliwiający odbiór telewizji naziemnej i kablowej.

Dzięki takiemu rozwiązaniu można oglądać na nim programy nadawane w standardach DVB-T i DVB-C. Telewizor Ferguson T195HD506 cechuje bardzo dobra jakość obrazu i odwzorowania kolorów. Wykonany w technologii podświetlenia E-LED panel LCD oferuje kontrast 3000:1 i szerokie kąty widzenia 178/178 stopni.

Bogato wyposażony interfejs portów i wejść pozwala podłączyć do telewizora wszystkie podstawowe urządzenia zewnętrzne takie jak komputer, odtwarzacz dvd czy konsola do gier.

Wysokiej jakości panel E-LED obsługujący między innymi dynamiczną redukcję szumów, adaptacyjne usuwanie przeplotu, technologię pogłębiania koloru i kompensacji ruchu usuwającą znane z tańszych telewizorów efekty utraty ostrości obrazu w szybkich sekwencjach wideo.

Obsługa multimediów - wystarczy podłączyć napęd USB z mediami, by wyświetlać swoje zdjęcia, filmy czy muzykę i miło spędzać czas z najbliższymi. Oczywiście polskie napisy w filmach są obsługiwane.

Telewizor LCD wyposażony jest zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza większą ilością programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.

Ferguson T195HD506 znakomicie sprawdza się w roli monitora.

Screen size 19,5"
Panel type E-LED
Resolution 1366x768
Brightness 180 nits
Contrast ratio 3000:1
Response time 18ms
Viewing angle 178/178
Audio
Audio Power Output 3W + 3W
Auto Volume Control Yes
Dolby Digital Dolby Digital Plus
Surround sound Yes
Functions
Lock Yes
EPG Yes
Subtitle Yes
Parental control Yes
Clock/Timers Yes
Teletext Yes
PVR Yes
Hotel Yes
Connectivity
USB Connection Movie/Music/Photo/Text
Movie supported format H.264/MPEG1/MPEG2/MPEG4/XVID/VC1
Music supported format MP3/AAC/LPCM
Photo supported format JPG/JPEG
Input/Output
VGA input (RGB) 1 (D-Sub 15pin)
HDMI 1.4a x1
SPDIF x1 Coaxial
Headphone output x1
RF (Antenna) x1 (ANALOG, DVB-T/C)
CI slot x1 CI+
USB 2.0 x1
SCART x1
Power supply AC 180-240V 50/60Hz
Power consumption Standby ≤0.5W
Dimensions
With base stand 466x306x118 mm
Without base stand 466x278x51 mm
VESA 200x100 mm

Moduł dostępu warunkowego CI+

USB

HDMI

RF

Coaxial OUT

VGA/PC

PC-Audio

SCART

Audio OUT

Aby ułatwić obsługę działu z plikami, każdy z produktów w zależności od dostępności posiada podfoldery jak niżej:

 • firmware - zawiera ostatnią dostępną wersję oprogramowania. Oprogramowanie spakowane jest w archiwum ZIP. Należy je rozpakować i postępować zgodnie z zawartą w nim instrukcją aktualizacji. Do rozpakowywania polecamy darmowy program 7-Zip dostępny tutaj.
 • manuals - zawiera instrukcje obsługi w plikach PDF, do których obsługi wymagane jest posiadanie czytnika plików PDF. Polecamy szybki i darmowy czytnik Sumatra PDF dostępny tutaj.
 • tools - zawiera dodatkowe programy i narzędzia związane z produktem np. do edycji ustawień, list kanałów, programowania przez RS232 lub USB itp.


Wejdź na stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami:


http://wiki.ferguson.pl/

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytania możesz skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy:

  Model:

  * Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez powiadomienia.
  ** Ewentualne błędy powstałe podczas edycji tekstu, a także rozbieżności nie mogą być podstawą do reklamacji urządzenia.

  Zobacz również

  Powrót