Ferguson T232FHD506 – telewizor LCD Full HD 32” z tunerem DVB-T/T2/DVB-C

Poznaj wszechstronny, doskonale wyposażony we wszystkie potrzebne Ci funkcje telewizor Ferguson T232FHD506.

W tym modelu szczególną uwagę zwrócono na obsługiwane standardy odbioru telewizji naziemnej i kablowej, dzięki czemu bez potrzeby wydawania pieniędzy na zewnętrzne odbiorniki można oglądać programy nadawane w standardach DVB-T, DVB-T2 i DVB-C za pomocą hybrydowego tunera DVB.

Telewizor LCD Ferguson T232FHD506 wyróżnia się bardzo dobrą jakością obrazu i odwzorowaniem kolorów. Panel LCD wykonano w technologii podświetlenia LED a oferuje on bardzo dobry kontrast 5000:1 i szerokie kąty widzenia 178/178 stopni. Duży wybór gniazd dostępowych pozwala podłączyć do telewizora niemal każde urządzenie zewnętrzne ze smartfonami, tabletami, konsolami do gier i komputerami włącznie. Szczególnie w przypadku komputerów Ferguson T232FHD506 doskonale sprawdza się w roli monitora.

Telewizor LCD wyposażony jest zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/T2 (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza większą ilością programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG).

 

"Telewizor Ferguson T232FHD506 pomimo iż swoją premierę miał już jakiś czas temu, to jak się okazuje wciąż w swoim segmencie cenowym prezentuje się bardzo dobrze. Specjalnie porównałem sobie ofertę dostępnych na rynku telewizorów w cenie ok. 800zł i jak się okazuje w większości przypadków wypadają one znacznie gorzej niż prezentowany dzisiaj model telewizora. Przeważnie są to telewizory o matrycy zaledwie HD Ready, gorszych kątach widzenia czy niższym kontraście. Do atutów modelu T232FHD506 możemy niewątpliwie zaliczyć zarówno jakość wykonania, niezłą matrycę Full HD, wbudowany tuner DVB-T/T2 i DVB-C, jak również szereg złącz w jakie został on wyposażony."

Test na www.smart-test.pl

Nagrywanie programów telewizyjnych

Telewizor umożliwia nagrywanie programów, zapisując dane na podłączonym do telewizora urządzeniu USB.

Obsługa multimediów

Telewizor wspiera popularne formaty flmów – także w rozdzielczości HD – z polskimi napisami a także obsługuje zdjęcia cyfrowe i pliki muzyczne.

Tryb hotelowy

Telewizor pozwala na wprowadzenie ograniczeń w dostępie do ustawień i funkcji telewizora - nieocenione dla właścicieli hoteli i pensjonatów!

Obsługa modułu CI+

Dolby Digital Plus

Ciesz się pełnym dźwiękiem w standardzie Dolby Digital +

MHL

MHL to innowacyjna technologia, która całkowicie zmienia sposób pracy i zabawy. Zmień swój telefon w system kina domowego i przesyłaj swoje ulubione kanały telewizyjne, filmy i domowe nagrania wideo w wysokiej rozdzielczości wprost do telewizora!

Screen size 32"
Panel type D-LED
Resolution 1920x1080
Brightness 220 nits
Contrast ratio 5000:1
Response time 8ms
Viewing angle 178/178
Audio
Audio Power Output 5W + 5W
Auto Volume Control Yes
Dolby Digital Dolby Digital Plus
Surround sound Yes
Functions
Lock Yes
EPG Yes
Subtitle Yes
Parental control Yes
Clock/Timers Yes
Teletext Yes
PVR Yes
Hotel Yes
Connectivity
USB Connection Movie/Music/Photo/Text
Movie supported format H.264/MPEG1/MPEG2/MPEG4/XVID/VC1
Music supported format MP3/AAC/LPCM
Photo supported format JPG/JPEG
Input/Output
VGA input (RGB) 1 (D-Sub 15pin)
HDMI 1.4a x3
SPDIF x1 Coaxial
Headphone output x1
RF (Antenna) x1 (ANALOG, DVB-T2/T/C)
CI slot x1 CI+
USB 2.0 x1
SCART x1
Power supply 230 VAC 50/60Hz
Power consumption Standby <0,5W
Dimensions
With base stand 731x475x196 mm
Without base stand 731x437x80 mm
VESA 200x100 mm

Headphone out

SCART

PC AUDIO

VGA

Digital audio Coaxial out

RF

HDMI 1 ARC

HDMI 2 MHL

HDMI 3

USB

Common Interface CI

Aby ułatwić obsługę działu z plikami, każdy z produktów w zależności od dostępności posiada podfoldery jak niżej:

 • firmware - zawiera ostatnią dostępną wersję oprogramowania. Oprogramowanie spakowane jest w archiwum ZIP. Należy je rozpakować i postępować zgodnie z zawartą w nim instrukcją aktualizacji. Do rozpakowywania polecamy darmowy program 7-Zip dostępny tutaj.
 • manuals - zawiera instrukcje obsługi w plikach PDF, do których obsługi wymagane jest posiadanie czytnika plików PDF. Polecamy szybki i darmowy czytnik Sumatra PDF dostępny tutaj.
 • tools - zawiera dodatkowe programy i narzędzia związane z produktem np. do edycji ustawień, list kanałów, programowania przez RS232 lub USB itp.


Wejdź na stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami:


http://wiki.ferguson.pl/

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytania możesz skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy:

  Model:

  * Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez powiadomienia.
  ** Ewentualne błędy powstałe podczas edycji tekstu, a także rozbieżności nie mogą być podstawą do reklamacji urządzenia.

  Zobacz również

  Powrót