Ferguson V22134LW – telewizor LCD Full HD 22” z tunerem DVB-T/DVB-C

Telewizor LCD Ferguson V22134LW (panel biały) wyposażono w panel 22'' o rozdzielczości FULL HD zaprojektowany w technologii Crystal Clear Panel.

Konwencjonalny panel rozprasza światło po powierzchni, co prowadzi do zmniejszenia intensywności obrazu i pogorszenia jakości czerni. Technologia Crystal Clear ugina światło praktycznie z jednakową intensywnością, usuwając je z powierzchni ekranu, co prowadzi do pogłębienia poziomów czerni. W ten sposób filmy akcji, seriale i transmisje sportowe nabierają bardziej naturalnego wymiaru poprzez precyzyjne odwzorowanie koloru, ostrości i wrażenia ruchu.

Telewizor LCD oferuje szeroki wachlarz dostępnych form rozrywki to kolejny atut tej serii telewizorów. Podwójny tuner DVB oferuje błyskawiczny dostęp do kanałów cyfrowej platformy naziemnej i kablowej, a interfejs HDMI zapewnia wsparcie dla pełnej gamy urządzeń źródłowych HD, takich jak odtwarzacze Blu-ray, konsole czy zgodne komputery. Po podłączeniu pendrive’a bądź przenośnego dysku twardego z odpowiednią zawartością poprzez wbudowane w telewizor złącze USB, użytkownik zyskuje możliwość odtwarzania multimedialnej zawartości nośnika. Telewizor wspiera popularne formaty filmów – także w rozdzielczości HD – z polskimi napisami. Nie brakuje możliwości przeglądania na ekranie telewizora zdjęć zapisanych w formacie cyfrowym, można również odtwarzać pliki muzyczne. Telewizor umożliwia również nagrywanie programów, zapisując dane na podłączonym do telewizora urządzenia USB.

Screen size 22"
Panel type E-LED
Resolution 1920x1080
Brightness 250 nits
Contrast ratio 3000:1
Response time 5 ms
Viewing angle 178/178
Audio
Audio Power Output 2,5W + 2,5W
Auto Volume Control Yes
Dolby Digital Dolby Digital Plus
Surround sound No
Functions
EPG Yes
Parental control Yes
Clock/Timers Yes
Teletext Yes
Hotel Yes
Connectivity
USB Connection Movie/Music/Photo
Movie supported format .MPG/.MPEG/.VOB/.MKV/.MP4/.FLV/.3GP/.AVI/.ASF/.WMV
Music supported format MP3/WMA
Photo supported format JPG/JPEG/BMP
Input/Output
VGA input (RGB) 1 (D-Sub 15pin)
HDMI 1.4a x1
Headphone output x1
RF (Antenna) x1 (ANALOG, DVB-T/C)
CI slot x1 CI+
USB 2.0 x1
SCART x1
Power supply AC 180-240V 50/60Hz
Power consumption Standby ≤0.5W

Scart

VGA

PC/YPbPr Audio Connection

HDMI Connection

SPDIFF Connection

Side AV

Headphone Connection

YPbPr Video Connection

USB Connection

CI Connection

Aby ułatwić obsługę działu z plikami, każdy z produktów w zależności od dostępności posiada podfoldery jak niżej:

 • firmware - zawiera ostatnią dostępną wersję oprogramowania. Oprogramowanie spakowane jest w archiwum ZIP. Należy je rozpakować i postępować zgodnie z zawartą w nim instrukcją aktualizacji. Do rozpakowywania polecamy darmowy program 7-Zip dostępny tutaj.
 • manuals - zawiera instrukcje obsługi w plikach PDF, do których obsługi wymagane jest posiadanie czytnika plików PDF. Polecamy szybki i darmowy czytnik Sumatra PDF dostępny tutaj.
 • tools - zawiera dodatkowe programy i narzędzia związane z produktem np. do edycji ustawień, list kanałów, programowania przez RS232 lub USB itp.


Wejdź na stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami:


http://wiki.ferguson.pl/

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytania możesz skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy:

  Model:

  * Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez powiadomienia.
  ** Ewentualne błędy powstałe podczas edycji tekstu, a także rozbieżności nie mogą być podstawą do reklamacji urządzenia.

  Zobacz również

  Powrót