Zapraszamy na targi IBC 2019 i po darmowe wejściówki!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach IBC 2019, które odbędą się w dniach 13-17 września 2019 roku w Amsterdamie. Na naszym stoisku mieszczącym się w hali 5 (numer stoiska: 5.C12 - zobacz interaktywną mapę targów) zaprezentujemy nasze najnowsze rozwiązania z dziedziny Internetu Rzeczy, przedstawimy i pokażemy rozwój naszego systemu domu inteligentnego Ferguson Smart Home oraz dynamicznie rozwijany przez naszą firmę segment usług automotive.

Serdecznie zapraszamy do wygenerowania swojego biletu wejściowego! Do dnia 16 sierpnia 2019 bilety wejściowe generowane za pomocą poniższej procedury będą darmowe. Aby otrzymać darmową wejściówkę prosimy:

1. udać się na stronę https://ibc19.itnint.com/Online/RegLogin.aspx

2. zarejestrować się w systemie targowym wybierając odpowiadającą Państwu formę rejestracji (np. za pomocą adresu email, konta Facebook itd.)

3. dla osób odwiedzających targi sugerujemy rejestrację jako Odwiedzający (Attendee Registration)

4. prosimy o wypełnienie pól formularza rejestracyjnego

5. podczas wypełniania formularza pojawi się pytanie o kod Exhibitor Customer Code - w odpowiednim polu prosimy o wpisanie kodu: 24160 i wciśnięcie przycisku "Go" znajdującego się obok

6. formularz przetworzy informację i poinformuje o otrzymaniu bezpłatnego biletu wejściowego

7. na adres mailowy podany podczas rejestracji dotrze informacja zwrotna z prośbą o potwierdzenie rejestracji - prosimy o jej potwierdzenie i dalsze postępowanie według wytycznych zamieszczonych w wiadomości informacyjnej

W razie jakichś problemów lub niejasności zapraszamy do kontaktu: marketing@ferguson.pl

Informacja o targach: https://show.ibc.org/

Powrót