Kariera w Fergusonie

Kręcą Cię nowe technologie? Lubisz wyzwania? Chcesz być na bieżąco z aktualnymi technologicznymi trendami? Koniecznie przyślij nam swoje CV! Nawet jeśli w Twojej specjalizacji nie prowadzimy aktualnie naboru, z wielką chęcią Cię poznamy i – kto wie – może znajdzie się dla Ciebie miejsce w strukturach naszej firmy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres praca@ferguson.pl. Informujemy, że odpowiadamy tylko na zgłoszenia, które nas zainteresują.

Aktualne oferty pracy znajdziesz w portalu praca.pl oraz poniżej na tej stronie.

Asystentka / asystent Prezesa

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska:

  • realizowanie bieżących zadań powierzonych przez Prezesa
  • obsługa korespondencji oraz redagowanie pism w języku polskim i angielskim
  • wsparcie administracyjne
  • pomoc w analizie rynku i technologii umożliwiających wprowadzanie nowych produktów
  • analiza ryzyka i wypracowanie rozwiązań dla problemów
  • współpraca z dostawcami z Azji i Europy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (atut)
  • znajomość jednej z branż: IoT, Automotive lub Elektroniki konsumpcyjnej będzie dodatkowym, mocnym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • podstawowa obsługa programów z pakietu Adobe będzie atutem
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę „od zaraz”
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia szerokiej wiedzy z branży elektroniki użytkowej
  • przyjazną atmosferę pracy

Oferty prosimy składać na adres mailowy praca@ferguson.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne na adres praca@ferguson.pl do Ferguson sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Dworska 1, 61-619 Poznań (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.