Recenzja – Ferguson SmartHome 2.0 część I

Inteligentny dom w zasięgu ręki

W pierwszym filmie przedstawiono jak działa nasz system Ferguson SmartHome 2.0 oraz jaką rolę odgrywa SmartHub. To urządzenie jest sercem naszego systemu, łączącym działanie wszystkich czujników i urządzeń. Dzięki niemu możliwe jest sczytywanie danych oraz sterowanie wszystkimi elementami systemu. Centrala obsługuje do 250 jednocześnie podłączonych urządzeń Zigbee i 13 Bluetooth. W filmie zaprezentowano również konfiguracje oraz obsługę aplikacji, a także sposób podłączenia do niej urządzeń, które są częścią systemu.

Recenzja – Ferguson SmartHome 2.0 część II

Komfort i oszczędności

W drugiej części filmu przedstawiono urządzenia z kategorii „Komfort”. Przedstawione elementy dbają o komfortowe warunki w Inteligentnym domu, ale także ułatwiają zarządzanie zużyciem energii i pozwalają na znaczne oszczędności. Wśród urządzeń pokazano Czujnik obecności człowieka, Czujnik temperatury i wilgotności led, Głowice termostatyczne, a także Podwójny przekaźnik dopuszkowy.

Recenzja Ferguson SmartHome 2.0 część III

Zabezpieczenie przed włamaniem

W trzeciej części filmu skupiono się na urządzeniach z kategorii „Zabezpieczenie przed włamaniem”. Ta część systemu odpowiada za bezpieczeństwo Inteligentnego domu i przeciwdziałaniu „nieoproszonym gościom”. Przedstawiono Czujnik ruchu, Czujnik wielofunkcyjny (wykrywający na przykład nie autoryzowane otwarcie drzwi czy okien), Czujnik wibracji, Pilot oraz Syrenę alarmową.

Recenzja Ferguson SmartHome 2.0 część IV

Bezpieczeństwo

Czwarta część recenzji została poświęcona urządzeniom z kategorii bezpieczeństwo. Do ich kluczowych funkcji należy natychmiastowe ostrzeganie przed zagrożeniami, takimi jak wyciek niebezpiecznych substancji czy pożar w Inteligentnym domu. Zaprezentowane urządzenia to Czujnik dymu, Czujnik dymu GSM, Czujnik czadu, Repeater i czujnik gazu oraz Czujnik zalania.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich filmów, aby poznać pełne możliwości naszego systemu smart home! Zainwestuj w inteligentne rozwiązania i zwiększ komfort oraz bezpieczeństwo w swoim domu.