Serdecznie zapraszamy Państwa na targi Sicurezza 2023, które odbędą się w dniach 15-17 listopada 2023 w Mediolanie. Bierzemy w nich udział jako wystawca i zaprezentujemy całą linię inteligentnych rozwiązań, w szczególności:

Ferguson Home – system Domu Inteligentnego koncentrujący się na oszczędzaniu energii, zwiększeniu komfortu życia i bezpieczeństwa domowników.

Heat Manager – profesjonalny system zdalnego sterowania regulatorami i odczytu liczników przeznaczony dla ciepłowni miejskich oraz prywatnych.

Click2open – uniwersalny system pozwalający sterować bramami, domofonami, furtkami. Wystarczy, że podłączysz niewielki moduł sterujący wyposażony w kartę SIM do silnika bramy lub zamka, a aplikacja pozwoli Ci sterować ich otwieraniem i zamykaniem. Będziesz również widział w aplikacji czy brama lub drzwi są zamknięte.

Ratunek Bez Barier – projekt udostępniania wjazdu na osiedla dla Służb Ratunkowych (ratowników, strażaków, policjantów).

Treesat Fleet Manager – platforma internetowa wspomagająca zarządzanie flotą pojazdów. Ewidencja czasu pracy kierowcy bez tachografu! Monitorowanie parametrów takich jak pozycja pojazdu, temperatura w przestrzeni ładunkowej. Generator raportów kilometrowych i wielu innych. Zarządzanie zleceniami i sprawna komunikacja z kierowcami.

Car Assistant – dzięki Car Assistant Twój pojazd sam poinformuje Cię o niskim napięciu akumulatora, wyśle na Twój telefon ostrzeżenie o próbie kradzieży, a także poinformuje uprzednio wskazane osoby o wypadku.

Treesat Pins – Pins to zestaw składający się z lokalizatora GPS i bardzo prostej, intuicyjnej aplikacja mobilnej. Moduł zamontowany w pojeździe jest zawsze online, a ty zawsze widzisz gdzie znajduje się Twoje auto.

O wszystkich tych systemach i o wielu więcej rozwiązaniach z chęcią opowiemy Wam na naszym stoisku:

hala: 7P
stoisko: T12

Zapraszamy!