Inteligentne rozwiązania dla domu nie muszą być drogie!

Nasze nowości dla ciebie

REGENT i100

Radio internetowe z FM, DAB+, BT Słuchaj wszystkich ulubionych stacji radiowych, korzystając z cyfrowego radioodbiornika DAB, DAB+, FM. Słuchaj stacji z całego świata dzięki łączności Wi-Fi i bazie ponad 26 000 stacji radiowych i podcastów.

REGENT i100s

Radio internetowe ze SPOTIFY Słuchaj stacji z całego świata dzięki łączności Wi-Fi i bazie ponad 26 000 stacji radiowych i podcastów. Kompaktowy odbiornik idealnie wpasuje się w każde wnętrze domu, mieszkania czy firmy.

REGENT i350s PLUS

Radio internetowe REGENT i350s + RADIO INTERNETOWE Z TUNEREM DAB, DAB+, FM, BT oraz SPOTIFY Connect.

FERGUSON ARIVA 204

Tuner satelitarny Ariva 204 odbiornik FULL HD ze wbudowanym czytnikiem kart dla płatnych telewizji. Urządzenie to posiada zintegrowaną funkcję PVR Ready, która wraz z wejściem USB 2.0 umożliwia nagrywanie programów na zewnętrzny dysk twardy.

FERGUSON ARIVA ATV COMBO

Tuner satelitarny Ariva ATV COMBO Dekoder wyposażony w Android for TV, zintegrowany moduł IP umożliwia zarówno odbiór telewizji w wysokiej rozdzielczości, jak i korzystanie z Internetu

FERGUSON ARIVA ATV TT

Tuner satelitarny Ariva ATV TT Hybrydowy dekoder satelitarny. Dwie głowice telewizji satelitarnej pozwalają na równoległe oglądanie i nagrywanie programów. Zintegrowany moduł Wi-Fi/Ethernet umożliwia zarówno odbiór telewizji w wysokiej rozdzielczości, jak i korzystanie z Internetu.

FERGUSON ARIVA 54

Tuner satelitarny Ariva 54 jest nowoczesnym dekoderem przeznaczonym do odbioru niekodowanych kanałów, o wielu funkcjach dostępnych wyłącznie w droższych odbiornikach.

FERGUSON REGENT CUCINA

Radio podwieszane podszafkowe Regent Cucina to nie tylko rozrywka muzyczna podczas gotowania. Dzięki funkcji Bluetooth radio do zabudowy można połączyć ze smartfonem i używać jako zestaw głośnomówiący.

Wyszukiwarka:

Generic selectors
Dopasowanie ścisłe
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w postach
Szukaj na stronach
Filtruj po kategoriach
Aktualności
Bez kategorii
BT100
Car Assistant
FBOXATV
PHT2-10
Regent P1
Regent350

Bądź na bieżąco z nowinkami od Ferguson’a, aktualizacjami oprogramowania
i zyskaj do 100zł rabatu na produkty Ferguson w naszym sklepie firmowym.


Inteligentny dom – oszczędność i komfort

Jako firma od lat zajmująca się sprzedażą i montażem automatyki domowej, pomożemy Państwu stworzyć inteligentny dom, w którego skład wejdą między innymi systemy zdalnego sterowania ogrzewaniem, oświetleniem i monitoringiem, dzięki czemu za pomocą kilku kliknięć na ekranie smartfona lub innego urządzenia mobilnego można na bieżąco zarządzać nieruchomością.

Zaprogramowany wedle indywidualnych potrzeb domowników, inteligentny dom to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale też energooszczędne. Za pomocą narzędzi automatyki domowej niezwykle łatwo kontrolować zużycie energii i minimalizować koszty z nim związane. Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się nowoczesne rozwiązania służące zwiększeniu bezpieczeństwa całych budynków i pojedynczych lokali – monitoring przez Internet, bezprzewodowe alarmy czy czujniki informujące o ulatnianiu się gazu lub czadu. Dzięki systemom smart home możemy cieszyć się komfortem, dostosowując funkcje zarządzania mieszkaniem do swoich potrzeb, ale też zaoszczędzić czas, pieniądze i zadbać o lepsze bezpieczeństwo domowników. Wszystkich zainteresowanych ideą inteligentnego domu zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Automatyka domowa – dla Twojej wygody

Technologia towarzyszy nam każdego dnia – dostarcza rozrywki, umożliwia stały kontakt z bliskimi i zdecydowanie skraca czas wykonywania niektórych czynności. Jednak jej zastosowanie w życiu codziennym może być o wiele szersze. Niektóre z rozwiązań, które kilkadziesiąt lat temu były znane wyłącznie z filmów science fiction, dziś są nie tylko szeroko stosowane, ale też powszechnie dostępne, w związku z czym może z nich korzystać właściwie każdy. Proponowane przez naszą firmę systemy automatyki domowej przenoszą na wyższy poziom sposób, w jaki nowoczesne rozwiązania ułatwiają nasze funkcjonowanie na co dzień. Dzięki zastosowaniu automatyki w domu bez wstawania z fotela można sterować budynkiem z poziomu komputera lub smartfona, kontrolując i dostosowując działanie konkretnych urządzeń do swoich potrzeb.

Aktualności